Dietetyk Jastrzębie-Zdrój, mgr Agnieszka Herman | Na Talerzu - Dietetyka

Dietetyk Jastrzębie-Zdrój

Uwielbiam jedzenie! To właśnie z miłości do żywności zajęłam się zdrowym odżywianiem. Jestem dietetykiem w Jastrzębiu-Zdroju (działam także online – kliknij tutaj).

 Potrawy moich podopiecznych są smaczne i syte, a produkty do ich wykonania są w ich ulubionym sklepie.  Co mnie wyróżnia? Pełne zaangażowanie i stały kontakt z pacjentem, pyszne jadłospisy i mnóstwo wskazówek w opisach potraw. Robię wszystko, aby Tobie gotowało się łatwo i przyjemnie. Jakie potrawy znajdziesz w swojej diecie? Twoje ulubione! Mogą to być naleśniki, placuszki, spaghetti, pizza – wszystko odpowiednio zbilansowane,  tak abyś mógł jeść to, na co masz ochotę i nadal dążyć do swojego dietetycznego celu.

Jeśli mieszkasz blisko Jastrzębia-Zdroju i szukasz stacjonarnego dietetyka,
zobacz jaką ofertę dla Ciebie przygotowałam. 

mgr Agnieszka Herman

Agnieszka Herman Dietetyk Jastrzębie Zdrój

Pierwsza wizyta w gabinecie dietetyka

pierwsza wizyta dietetyk jastrzębie

Podczas pierwszego spotkania ustalam cel Twojej wizyty i wstępnie omawiam problem. 
Jeśli decydujesz się na współpracę z jadłospisem – prowadzę wywiad żywieniowo-chorobowy pod kątem personalizacji jadłospisu (co lubisz, czego nie przełkniesz, po czym się źle czujesz, czy masz jakieś dolegliwości, itd.).
Jeśli nie chcesz jadłospisu, daję Ci możliwie jak najwięcej wskazówek, w jaki sposób naprawić dotychczasowe błędy w odżywianiu, na co zwracać uwagę, jak dokonywać zakupów, itd. W każdym z powyższych przypadków dokonuję analizy składu ciała za pomocą specjalistycznego sprzętu. Omawiam wyniki analizy. Otrzymujesz arkusz a4
z wynikami i obszernym opisem. 

CENA 115 zł

Jadłospisy Indywidualne - odchudzanie lub dieta w chorobie
(cholesterol, nadciśnienie, tarczyca, insulinooporność)

jadłospisy indywidualne

Indywidualnie dobrany jadłospis możesz kupić podczas trwania pierwszej wizyty w gabinecie lub też na wizycie kontrolnej, jako kolejny jadłospis. 

Jadłospis układany jest na 14 dni. To Ty decydujesz o tym, jaki on będzie. Czy potrawy będą szybkie i proste, czy może lubisz gotować i masz sporo czasu – nie ma sprawy! Chcesz, aby w jadłospisie się możliwie nic nie marnowało? Da się zrobić! Twój indywidualny jadłospis ma być dla Ciebie przyjemnością, dlatego musi zawierać w sobie to co lubisz. Właśnie dlatego podczas trwania pierwszej wizyty, dokładnie pytam Cię o różne zagadnienia związane z Twoim żywieniem na co dzień.

CENA: 230 zł  – jadłospis 14-dniowy

Wizyta kontrolna w gabinecie dietetyka

wizyta kontrolna dietetyk jastrzębie

Wizyta kontrolna ustalana jest po około miesiącu. Termin ten ustalany jest zazwyczaj już podczas pierwszej wizyty, ale można go modyfikować z wcześniejszym powiadomieniem. Wizyta NIE jest płatna z góry. 
Podczas trwania wizyty kontrolnej dokonuję analizy składu ciała i omawiam zmiany, które zaistniały od ostatniej wizyty. Co dalej? To Ty decydujesz. Możesz powtórzyć poprzedni jadłospis (dokonam wtedy darmowych poprawek, np. dostosowania kaloryczności do zmian masy ciała po już zaistniałej redukcji), a możesz zakupić jadłospis z całkowicie nowymi potrawami.

CENA: 70 zł

Opinie moich pacjentów

Polecam Panią Agnieszkę! Zaangażowana, słucha co się do niej mówi, dopytuje i doradza! Mam nadzieję, że dalsza współpraca będzie przebiegała pomyślnie 🙂 jeszcze raz polecam!
Katarzyna S
jadłospis indywidualny
Te dania z diety są serio pyszka! Nawet mój mąż chce jeść tak jak ja 🙂
Dorota, mama 4 dzieci
jadłospis indywidualny
Pani Agnieszka jest fantastyczna, super podejście, wspaniałe proste posiłki i super efekty - dwa miesiące i prawie 10kg mniej, a to jeszcze nie koniec.
Monika
jadłospis indywidualny
Pełen profesjonalizm w miłej atmosferze Skorzystałam z 3 jadłospisów i ze wszystkich jestem bardzo zadowolona Jadłospisy są personalizowane także pod kątem upodobań, dostępnych sprzętów kuchennych (albo ich braku ), a nawet czasu, jaki jest się w stanie przeznaczyć na przygotowywanie posiłków. Zdecydowanie polecam
Kasia, studentka
jadłospis indywidualny

Dietetyk w Jastrzębiu

JEŚLI MASZ PYTANIE, NAPISZ DO MNIE

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ W GABINECIE

Zadzwoń: +48 535 254 023

dietetyk Agnieszka Herman

Jak dojechać?

Przykładowe potrawy

Close Menu